Parkhotel Terezín


echny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, to jest samostatnou koupelnou  se sprchovým koutem, dále toaletou i vysoušečem vlasů.

Pro Váš komfort i čas odpočinku jsou na pokojích moderní ploché televize se satelitním příjmem s možností poslechu rádia. Naleznete zde všechny důležité české i zahraniční programy. Součástí vybavení je pracovní stůl a možnost bezplatného bezdrátového připojení k síti internet (Wi-Fi).
Hotelové pokoje se nacházejí ve dvou patrech s výhledem do parkové části před hotelem, či do dvora.
 

Tip: Některé pokoje jsou vybaveny maželskými postelemi. Pokud si takový pokoj přejete či naopak, uveďte to v rezervačním formuláři.
 

 

Budova hotelu byla postavena mezi lety 1920 - 1930. Již od počátku sloužila k ubytování a společně s restaurací i ke společenskému vyžití. Na hotelu byla provedena kompletní rekonstrukce v roce 2007. I tak bylo nutno zachovat mnoho originálních prvků jako například schodiště, venkovní pohled a restauraci. Struktura ubytovací části včetně pokojů byla vytvořena nově.

Pro milovníky cyklistiky máme k dispozici úschovnu kol a k zapůjčení i základní nářadí na opravu kol.

V hotelu jsou vítáni i Vaši čtyřnozí miláčci.

 

 

 

 

Vícelůžkové pokoje lze využít i pro jednu osobu bez jakéhokoliv příplatku.

Jednolůžkové pokoje

3

Dvoulůžkové pokoje

15

Třílůžkové pokoje  

3

Čtyřlůžkové pokoje  

3

 

Pro více fotografií můžete vstoupit do galerie

 

Restaurace

Snídaně se podává hostům v hotelové restauraci od 8.00 do 10.30. Na přání lze snídaně připravit i dříve nebo Vám rádi připravíme snídaňový balíček s sebou.

Recepce

 Recepce se nachází v hotelové restauraci. Je otevřena denně od 11.00 do 19.00.

Check in: 14 - 19 hod.

Check out: 11 hod.

 

Tip: Pokud si přejete se ubytovat po zavírací době recepce, uveďte předpokládaný čas  příjezdu ve Vaší rezervaci a my Vám rádi vyhovíme.

 

Dnes: 20.9.2018   Svátek má: Oleg


  Služby
Hotel Terezin

Podívejte se:

Dovolená Srí Lanka, kouzlo exotiky

Přáli byste si zažít opravdu exotickou dovolenou? Cestovní kancelář Viamare si pro Vás připravila jedinečnou nabídku, která zní: dovolená Srí Lanka. Více na našem webu www.exotika.viamare.cz. My jsme tu právě pro Vás.

Servis Chevrolet nabízí kompletní služby

Dopřejte svému vozu jen to nejlepší, obraťte se na servis Chevrolet. Kompletně se postaráme o váš vůz od výměny pneu, drobných oprav až po rozsáhlé opravy a likvidace nehod. Více na chevrolet.auto-staiger.cz.