Hotel a restaurace

 

Parkhotel Terezín

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra historicky významného města Terezín, v klidné ulici u městského parku. Více o Terezíně naleznete v sekci NAŠE OKOLÍ.

Nabízíme ubytování pro až 54 hostů ve 24 jedno-, dvoj-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, je vybaven televizí se satelitním příjmem a možností poslechu rádia a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi).

 

Hotelová restaurace

Součástí hotelu je i restaurace, která slouží nejen hotelovým hostům, ale také zájezdům a široké veřejnosti. Restaurace pojme až 200 osob. Díky své velikosti se dá využít pro pořádání různých společenských akcí a stravování velkých skupin. Nabízíme Vám pokrmy tradiční české ale i zahraniční kuchyně v čistém nekuřáckém prostředí.

 

Přímo u hotelu je možnost parkování pro auta i autobusy.

Pět minut chůze od hotelu se rozprostírá golfové hřiště Kotlina. Soutok Labe a Ohře mezi Terezínem a Litoměřicemi nabízí ideální prostředí pro romantické procházky. Je zde i možnost užít si plavbu lodí po Labi až k německým hranicím (Česko-Saské Švýcarsko).

Informace k ubytování, pokojům a cenám najdete v sekci HOTEL.

Aktuální počasí

Informace Nedostupné

Actual weather

Dnes: 20.7.2018   Svátek má: Ilja

Partneři Parkhotelu Terezín

Město Terezín Golfové hřiště Kotlina

REZERVACE 602 200 567

Napište nám

  Služby
Hotel Terezin

Odkazovače:

Záruka kvality - účetnictví Praha 6

Poptáváte kvalitní a rychlé účetní služby? Zastavte se a nehledejte dál - Účetnictví Praha 6 Vám přináší přesně to, co hledáte! Věřte nám, my Vaše starosti vyřešíme. Informujte se na www.mf-servis.eu.

Super krbová kamna

Firma www.topmax-teplice.cz zajišťuje dovoz, distribuci a prodej moderních kotlů a mnoha dalšího. Mezi náš sortiment také patří krbová kamna. Pro více informací navštivte náš web www.topmax-teplice.cz, kde zjistíte vše, co Vás zajímá.