Hotel a restaurace

 

Parkhotel Terezín

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra historicky významného města Terezín, v klidné ulici u městského parku. Více o Terezíně naleznete v sekci NAŠE OKOLÍ.

Nabízíme ubytování pro až 54 hostů ve 24 jedno-, dvoj-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, je vybaven televizí se satelitním příjmem a možností poslechu rádia a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi).

 

Hotelová restaurace

Součástí hotelu je i restaurace, která slouží nejen hotelovým hostům, ale také zájezdům a široké veřejnosti. Restaurace pojme až 200 osob. Díky své velikosti se dá využít pro pořádání různých společenských akcí a stravování velkých skupin. Nabízíme Vám pokrmy tradiční české ale i zahraniční kuchyně v čistém nekuřáckém prostředí.

 

Přímo u hotelu je možnost parkování pro auta i autobusy.

Pět minut chůze od hotelu se rozprostírá golfové hřiště Kotlina. Soutok Labe a Ohře mezi Terezínem a Litoměřicemi nabízí ideální prostředí pro romantické procházky. Je zde i možnost užít si plavbu lodí po Labi až k německým hranicím (Česko-Saské Švýcarsko).

Informace k ubytování, pokojům a cenám najdete v sekci HOTEL.

Aktuální počasí

Informace Nedostupné

Actual weather

Dnes: 10.8.2020   Svátek má: Vavřinec


  Služby
Hotel Terezin

Odkazujeme:

Trezory do zdi domu

Mějte své cennosti v bezpečí a pořiďte si naše Trezory. Navštivte naše webové stránky www.trezory.net a a zvolte si to nejvhodnější pro vás. Poradíme vám se vším!