Nabídka zaměstnání

Pokud máte zájem u nás pracovat, pište na info@hotelterezin.cz, nebo volejte na +420 602 200 567, případně se u nás zastavte.

 

 

Dnes: 16.1.2019   Svátek má: Ctirad


  Služby
Hotel Terezin

Nahlédněte:

Profesionální čištění kanalizací - V-servis

Firma V-Servis nabízí služby v oboru čištění kanalizace té nejvyšší kvality na českém trhu. Využití nejmodernějších a nejlepších technologií a dlouhá léta zkušeností jsou zárukou kvality. Pro více informací o nabízených službách navštivte www.vservis.cz. My jsme tu pro Vás.

Kotlíková dotace 2016

Dotace na kotle 2016 Vám umožní vyměnit Váš stávající nevyhovující kotel na pevná paliva za nový ekologický a nízkoemisní kotel. Díky topmax-teplice.cz ušetříte značnou část finančních nákladů na pořízení nového kotle. Pro více informací navštivte topmax-teplice.cz!

Kstyl - žaluzie a rolety

Vytváříme pro Vás opravdovou kvalitu stínící techniky jakou si u nás můžete dopřát za komukoli přístupné ceny. Navštivte nás ještě dnes na www.kstyl.cz a objevte moderní design široké škály stínící techniky pro domácnost i pracovní prostředí. Nabízíme rolety, žaluzie, japonské stěny, markýzy, konzole a mnoho dalšího. Vyberte si i vy. Pro Vás vytváříme stále nové a modernější produkty.